Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Miss hasička hledá možnosti spolupráce s Pyrocarem

Miss hasička hledá možnosti spolupráce s PyrocaremIva Crkalová, ředitelka soutěže Miss hasička ČeskoSlovensko navštívila Přibyslav.

S organizátory největší přehlídky "bojových" požárních automobilů - Pyrocar 2018, která se bude na přibyslavském letišti konat ve dnech 17. a 18. srpna, jednala o možnostech spolupráce obou vrcholných akcí nejpočetnějšího občanského spolku v zemi - Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Shodou okolností právě na Přibyslavsku se rodí pohledné hasičky. V roce 2017 byla nejkrásnější hasičkou České republiky zvolena Lucie Léblová,  členka sboru dobrovolných hasičů městyse Česká Bělá.

O rok dříve se mezi posledních osm finalistek česko-slovenské soutěže dostala Michalea Bradáčová, členka sboru dobrovolných hasičů sousední obce Přibyslavi - Žižkova Pole.

Obě děvčata aktivně sportují, za svá družstva závodí v Havlíčkobrodské Rebel lize požárních útoků.

Text a foto: Ivo Havlík

Image.jpg

Iva Crkalová je již devět let ředitelkou konkurzu Miss hasička ČeskoSlovensko, fotoparát ji zachytil při návštěvě Přibyslavi

 

Image (1).jpg

Lucie Léblová, nejkrásnější hasička České republiky roku 2017, je členkou sboru dobrovolných hasičů v České Bělé


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů