Drobečková navigace

Úvod > Propozice > Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Co je na PyroCaru k vidění?

PyroCar je setkání současné mobilní požární techniky. Především automobilů, které provozují jednotky požární ochrany v ČR a dalších účastnických zemí.

Kdo na PyroCaru vstavuje?

Vystavují zde samotní hasiči, jak ze SDH tak i hasiči profesionálních a podnikových jednotek. Dále zde prezentují svoje produkty výrobci hasičské vyzbroje a výstroje.

Kdo se může přihlásit jako vystavovatel?

Přihlásit se může každý kdo vlastní nebo provozuje automobil nebo jinou techniku sloužící k požární ochraně, kterou je možné klasifikovat na základě vyhlášky M.V. č.35/2007.

Producenti a prodejci, kteří mají zájem prezentovat svoje produkty na této akci.

Kde a jak se mohou vystavovatelé přihlásit?

Nekomerční vystavovatelé (jednotky SDH, HZS, HZSP, sběratelé a jednotlivci) se mohou registrovat na webu akce prostřednictvím on-line formuláře od 1.1. 2023. Komerční vystavovatelé se mohou hlásit písemnou formou na adresu pořadatele. 

Platí se za výstavní místa?

Přihlášení účastníci setkání platí pouze manipulační a organizační poplatek 500,- Kč za každý přihlášený automobil. Tento poplatek je vybírána při vjezdu do areálu akce.

Vystavovatelé spadající do sekce veletrhu, platí pronájem výstavní plochy na základě uzavřené smlouvy. Cena tohoto pronájmu je individuální na základě velikosti výstavní plochy.

Zavazuji se odesláním přihlášky k něčemu?

Podáním přihlášky si rezervujete místo na výstavní ploše. Organizátor požaduje, aby se všichni přihlášení dostavily na výstavní plochu před zahájením akce tj. 19.8.2023 v 11:00. Tím že se dostavíte na výstavní plochu se zavazujete k tomu, že exponát neopustí svoje místo do 21:00, 19.8.2023.

Je nějaké vstupné pro návštěvníky?

Žádné vstupné pro návštěvníky je ZDARMA! 

Vybírán je poplatek za PARKOVNÉ!

Je nějaká možnost ubytování?

Pořadatel nezajišťuje žádné ubytování. Přímo v místě konání akce bude vyhrazeno místo pro stanový kemp. Který bude vybaven mobilním sociálním zařízením včetně umýváren a sprch.

Mohu se nějak zapojit do příprav a organizace akce?

Organizátor bude potřebovat několik dobrovolníků do pořadatelské služby. Pokud máte zájem kontaktujte pořadatele.