Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > Nejkrásnější české a slovenské hasičky v Přibyslavi pokřtily unikátní kalendář

Nejkrásnější české a slovenské hasičky v Přibyslavi pokřtily unikátní kalendářNa přibyslavském letišti byla v sobotu pokřtěna exkluzivní limitovaná edice kalendáře BEST OF Hasička & Hasič pro rok 2019.

 V kalendáři jsou umělecky pojaté portréty nejkrásnějších českých a slovenských hasiček. Vítězky dosavadních osmi ročníků soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasiče roku z let 2010 - 2017 fotografoval Jan Tůma.

 Jedenáct půvabných dívek, členek sborů dobrovolných hasičů z Česka a Slovenska, se do Přibyslavi dostavilo kalendář nejen pokřtít, ale rovněž se představit  návštěvníkům přehlídky požárních automobilů Pyrocar 2018.

 Některé krásky již přijely jako vdané paní a některé dokonce již jako maminky malých dětí.

 Všechny na jeviště Pyrocaru doprovodila modelka a zpěvačka Eliška Bučková, která před rovnými deseti lety bezkonkurenčně vyhrála titul Česká Miss 2008. Nejkrásnější hasičky přijela do Přibyslavi podpořit také Miss České republiky z roku 2002 Kateřina Průšová.

 První výtisky kalendáře nebyly pokřtěny šampaňským nebo vodou z vyschlé Sázavy, ale kapkami Fernet Stocku.

 Božkovská likérka totiž patří k partnerům konkurzu, stejně jako Hasičská vzájemná pojišťovna, jihlavská výzbrojna Požární bezpečnost, nealkoholický nápoj Poctivá limonáda a automobilka Renault.

 Nejblíže do Přibyslavi měla Lucie Léblová. Dobrovolná hasička z městyse Česká Bělá je aktuální česko-slovenskou 1. vicemiss a českou Miss.

 

Text a foto: Ivo Havlík

Image (9).jpgKalendář plný dívčího a ženského půvabu byl v sobotu pokřtěn na velkém jevišti přibyslavského Pyrocaru.

Image.jpg

Iva Crkalová, ředitelka soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko, vysvětlila proč letos oblíbený konkurz nebyl uspořádán - bylo to s ohledem na Pyrocar 2018.

Image (1).jpg

Image (2).jpg

Nejkrásnější hasičky přijela na Pyrocar pozdravit Miss České republiky 2002 Kateřina Průšová

Image (3).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů